Hakkımızda

20 Yıllık Organizasyon Tecrübesi...

Kurban Kesim Organizasyonumuz, 2005 yılından beri düzenli olarak her yıl Kurban Bayramı’nda İslami koşullara uygun olarak İstanbul ili genelindeki kesim alanlarımızda gerçekleştirilmektedir.

Uzman Kadromuz ile her dönemde yaklaşık 1.000 adet büyükbaş ve küçükbaş kurban kesimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Hayvanlarımız Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinden uzman ekiplerimizce seçilerek İstanbul ve İzmir’deki çiftliklerimizde bakım ve sağlık kontrollerinden geçmektedir.

Hayvanlarımızın düzenli bakımları ve sağlık kontrolleri veteriner hekimler ve çiftlik personeli tarafından sürekli takip edilmektedir.

Kurban kesim yerlerimiz Çağlayan Pazaryeri ve Arnavutköy semtlerindedir.

BEMS GIDA LTD.ŞTİ.

Süreç Nasıl İşliyor?

1Kurbanlık Paket Seçimi
WhatsApp iletişim hattımızdan veya Başvuru Formu aracılığıyla ya da İletişim kısmındaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak paket seçimini ve diğer bilgileri edinebilirsiniz. Kurbanlıklar ile ilgili resimler sitemizde mevcuttur.
2Kapora Alınması
Paket seçimi sonrası ilgili banka hesaplarımıza kurban hisse bedelinin %10'u kadar kaparo bedeli yatırma işlemi gerçekleştirilmelidir. Hisse bedelinin tamamı banka hesaplarımıza ödenebileceği gibi Kredi Kartı ile veya kurban kesim alanında nakit tahsilat yapılabilmektedir.
3Sıra Numarası Teyit
Rezervasyon ve kaparo işlemleri sonrası sizlere cep telefonu aracılığı ile randevu saati ve sıra numarası verilecektir.
4Vekâlet Alınması
Kurban kesimlerinin aksamaması için önceden vekâlet alınacaktır.
5Kurban Kesim Videosu
Kurban kesim videosu tarafınıza iletilecektir.
6Hisseleme ve Teslimat
Kurban kesimi akabinde mevcut masalarımızda personellerimiz tarafından kurbanlıkların hisseleme işlemine geçilir. Akabinde hisselenen kurbanlık hisse sahibine elden kesim alanında teslim edilir. Adrese teslim edilmesi istenilen kurbanlıklar özelinde sadece Kağıthane ve civarı için geçerli olmak üzere 300 TL ek ücret talep edilmektedir. Kurban kesim yerlerimiz İstanbul'da Kağıthane ilçesi Çağlayan semtindedir.
PAKETLER